Fallen Crest

Tijan Meyer zdążyła już podbić serca wielu czytelników. Jej książki w głównej mierze dedykowane dla kobiet w nurcie New Adult doskonale sprawdzają się w momencie, kiedy ma się ochotę na naprawdę dobrą i porywającą książkę. Autorka zaczęła tworzyć bardzo późno w przeciwieństwie do osób, które w młodym wieku rozpoczynają przygodę z pisaniem. Jednak już zaczęła to robić, to udało jej się wdrapać na listy światowych bestsellerów “New York Times”, “USA Today” i “Wall Street Journal”. Czas na jej książkę pt.”Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7“.

Życie w Fallen Crest

Czy ktoś nie zna miasteczka Fallen Crest, które można spotkać w specjalnej serii autorstwa Tijan Meyer? Seria, której cala akcja skupia się na ten książce opowiada o losach Samanthy. Przez te kilka tomów czytelnicy mogli obserwować jak główna bohaterka zmienia się z młodziutkiej dziewczyny w pewną siebie i ambitną kobietę. Na całą serię składają się książki: “Fallen Crest. Tom 1. Akademia”, “Fallen Crest. Tom 2. Rodzina”, “Fallen Crest. Tom 3. Szkoła”, “Fallen Crest. Tom 4. Próba”, “Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5”, “Dom. Fallen Crest. Tom 6”. Teraz przyszedł czas na tom siódmy, który ma być finałem sagi? Jak zakończy się on dla Samanthy “Sam”, Masona i Logana. Ich poznanie się okupione było bolesnym wydarzeniem w życiu Sam. Dziewczyna w jednym momencie dowiedziała się o rozwodzie rodziców i tym, że zaraz wyprowadza się do nowego kochanka mamy. Tym kochankiem okazał się ojciec Masona i Logana. Od tej pory losy tej trójki były cały czas ze sobą związane.

Na zawsze

Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7” to moment, kiedy Samanta w końcu powiedziała “tak” Masonowi. Jednak ich życie nie układa się tak pięknie. Kariera sportowa Masona nagle zwolniła, a jej nabrała rozmachu. Kobieta razem z Taylor dostaje się do drużyny biegaczek. Dzięki swoim sukcesom od razu mają już kilku wrogów, którym przewodzi Faith. To ona do tej pory była gwiazdą i ma zamiar nadal nią być. Nie chce dopuścić, aby Sam i Taylor były lepsze od niej. Do czego się posunie? Na dodatek przeszłość powoli zaczyna przypominać o sobie dwóm braciom – Masonowi i Loganowi. Ich przestępcze występki coraz bardziej dają o sobie znać. Czy ekipa z Fallen Crest znowu zbierze się razem, aby pokonać wszystkie przeciwności losu? Czy ich życie w końcu będzie w miarę spokojne i radosne? Okazuje się, że niektórzy bohaterowie stoją przed szansą utraty nie tylko dużych pieniędzy, ale również …siebie nawzajem. Autorka napisała wspaniałe podsumowanie całej sagi.

Kwiat zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com